×
Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie *.sgef.pl
Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Więcej informacji

Pomagajmy wspólnie niedożywionym dzieciom

Chęć przeciwdziałania jednemu z najpoważniejszych problemów społecznych w naszym kraju, jakim jest ubóstwo dotykające dzieci, od kilku lat motywuje nas do wspierania Fundacji „Pożywienie Darem Serca” w realizacji jej celów statutowych.

Zwalczanie problemu niedożywienia dzieci jest w Polsce, wbrew pozorom, problemem wciąż aktualnym. Zmiany społeczno-polityczne ostatnich dekad doprowadziły do sporego zróżnicowania w statusie materialnym społeczeństwa. Płacą za to zwykle najmłodsi…
Dziecko niedożywione, to dziecko częściej i dłużej chorujące, które nie może się skupić na nauce (a więc osiągające gorsze wyniki w szkole, a co za tym idzie, mające mniejsze szanse na wyrwanie się z „zaklętego kręgu” biedy poprzez lepszą edukację), wyobcowane, często nieakceptowane przez rówieśników.

Według danych udostępnionych przez Fundację, problem niedożywienia dotyczy więcej niż 250 tysięcy dzieci nieobjętych żadną pomocą instytucji państwowych, czy pozarządowych.
Wspierając działalność Fundacji „Pożywienie Darem Serca”, pomagamy ponad 600 dzieciom przeżyć dzień bez uczucia głodu.

Jeżeli również dla Państwa problem niedożywienia wśród najmłodszych członków naszego społeczeństwa jest ważny, a jego częściowe choćby rozwiązanie uznacie Państwo za sprawę, której warto poświęcić czas, uwagę, oraz pieniądze, zachęcamy do przyłączenia się do nas i wsparcia Fundacji „Pożywienie Darem Serca”.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Fundacji, gdzie szczegółowo opisano działania zmierzające do poprawy sytuacji najmłodszych.


zamknij galerię
proszę czekać - ładuję obrazek
@
pierwsze zdjęcie następne zdjęcie ostatnie zdjęcie