×
Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie *.sgef.pl
Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Więcej informacji

Aktualności

15.02.2005

SG Equipment Leasing Polska w czołówce firm leasingowych

Według statystyk zgromadzonych i udostępnionych przez Związek Przedsiębiorstw Leasingowych SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. utrzymała swą mocną siódmą pozycję na rynku leasingu ruchomości. W porównaniu z rokiem 2003 wartość środków oddanych w leasing przez spółkę wzrosła o 48,35%, a udział w rynku leasingu ruchomości zwiększył się do 4,87%.

więcej

16.09.2004

Zmiana nazwy spółki FranFinance na SG Equipment Leasing

Société Générale Vendor Services, w skład której wchodzi Franfinance Polska Sp. z o.o. zmieniła swoją nazwę na Société Générale Equipment Finance. Nowa nazwa w pełni odzwierciedla zakres usług oferowanych Klientom i służy jednocześnie ujednoliceniu wizerunku wszystkich firm wchodzących w skład Société Générale Equipment Finance.

więcej

22.01.2004

Finansowanie Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju

W warszawskiej siedzibie SG Bank Polska i SG Equipment Leasing Polska odbyła się konferencja prasowa poświęcona udzieleniu SG Equipment Leasing Polska przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju linii kredytowej dla finansowania inwestycji leasingowych firm wywodzacych się z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Na pytania zaproszonych dziennikarzy odpowiadali: Pani Dyrektor Irene Grzybowski z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Pan Jerzy Kwieciński z Delegatury Unii Europejskiej na Polskę oraz Panowie Lech Zeyer (Członek Zarządu) i Jan Robert Samsel (Dyrektor Sprzedaży i Marketingu) z SG Equipment Leasing Polska.

więcej