×
Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie *.sgef.pl
Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Więcej informacji

Oddziały SG Equipment Leasing Polska
Infolinia 801 700 202 lub 801 700 303

 

REGION CENTRALNY

WARSZAWA
Centrala Spółki i Regionu

ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
tel.: 22 528 46 00
tel.: 22 528 46 40
fax: 22 528 46 11
e-mail: leasing@sgef.pl

BIAŁYSTOK
Oddział

ul. Marjańskiego 3 lok. 105
15-402 Białystok
tel.: 85 746 19 33
fax: 85 746 19 34
e-mail: bialystok@sgef.pl

LUBLIN
Oddział

ul. Dolna 3-go Maja 8/14
20-079 Lublin
tel.: 81 749 59 60
fax: 81 749 59 61
e-mail: lublin@sgef.pl

ŁÓDŹ
Oddział

ul. Piotrkowska 249/251
90-360 Łódź
tel.: 42 671 15 40
fax: 42 671 15 41
e-mail: lodz@sgef.pl

REGION ZACHODNI

POZNAŃ
Centrala Regionu
ul. Roosevelta 18
60-829 Poznań
tel.: 61 847 96 95
fax: 61 847 96 96
e-mail: poznan@sgef.pl

SZCZECIN
Oddział

ul. Bogusława X 45/7
70-440 Szczecin
tel.: 91 488 44 47 
fax: 91 484 90 04
e-mail: szczecin@sgef.pl

WROCŁAW
Oddział

ul. Ruska 3/4
50-079 Wrocław
tel.: 71 342 15 33 w.101
fax: 71 342 15 33 w.108
fax: 71 341 08 90
e-mail: wroclaw@sgef.pl 
 

 

 

 

 

 

 

REGION PÓŁNOCNY

GDAŃSK
Centrala Regionu

Al. Grunwaldzka 186
80-258 Gdańsk
tel.: 58 741 79 20
fax: 58 741 79 21
e-mail: gdansk@sgef.pl

BYDGOSZCZ
Oddział

ul. Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz
tel.: 52 376 58 70
fax: 52 321 09 99
e-mail: bydgoszcz@sgef.pl

OLSZTYN
Oddział
ul. Władysława Trylińskiego 2 lok. 120-121
10-683 Olsztyn
tel.: 89 533 10 72
fax: 89 533 87 94
e-mail: olsztyn@sgef.pl  

REGION POŁUDNIOWY

KRAKÓW
Centrala Regionu
Al. Pokoju 78
31-564 Kraków
tel.: 12 418 59 90
fax.: 12 418 59 91
e-mail: krakow@sgef.pl

KATOWICE
Oddział

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
tel.: 32 253 66 78 wew. 21 
fax: 32 253 01 96
e-mail: katowice@sgef.pl

RZESZÓW
Oddział
ul. Siemieńskiego 20
35-234 Rzeszów
tel.: 17 857 35 70
fax: 17 857 31 83
e-mail: rzeszow@sgef.pl

 

 

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - Wydział XII Gospodarczy KRS
nr KRS 0000069556, Kapitał zakładowy 17.259.000 PLN; NIP 526-17-40-388


zamknij galerię
proszę czekać - ładuję obrazek
@
pierwsze zdjęcie następne zdjęcie ostatnie zdjęcie