×
Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie *.sgef.pl
Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Więcej informacji

Mocna marka, bezpieczne finansowanie.

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 1997 roku. Od początku naszej działalności koncentrujemy się na finansowaniu maszyn i urządzeń, środków transportu, IT i medycyny.
Istotną rolę w naszej działalności odgrywa współpraca z dostawcami, którym oferujemy atrakcyjne warunki finansowania dla ich klientów oraz produkty finansowe ułatwiające zwiększenie sprzedaży.

Tworzymy niezależne finansowe rozwiązania dla firm zainteresowanych inwestycjami m.in. w branżach maszyn i urządzeń, maszyn budowlanych, przetwórstwa, usług transportowych i urządzeń zaawansowanych technologii. Jesteśmy specjalistami w leasingu samolotów. Z Klientami ceniącymi profesjonalne doradztwo i wiarygodność nawiązujemy wieloletnią współpracę jako zaufany partner finansowy.

SG Equipment Leasing Polska jest częścią struktur Societe Generale Equipment Finance, największej grupy leasingowej w Europie* należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej Societe Generale. Dzięki naszej przynależności do Grupy gwarantujemy Państwu najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwo.

Société Générale Equipment Finance za pomocą spółek zależnych dostarcza produkty i usługi finansowe w 35 krajach na czterech kontynentach: Europie, Australii, Azji oraz Ameryce Północnej.

* wg danych Leaseurope (the European Federation of Leasing Company Associations) uzyskanych w corocznie przeprowadzanym badaniu wyłaniającym czołówkę europejskich firm leasingowych.


zamknij galerię
proszę czekać - ładuję obrazek
@
pierwsze zdjęcie następne zdjęcie ostatnie zdjęcie