×
Przywiązujemy szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis w domenie *.sgef.pl
Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Więcej informacji

Niezawodna jakość usług

W SG Equipment Leasing Polska zatrudnionych jest 158 pracowników, w Grupie Société Générale w 82 krajach pracuje ponad 151 tys. osób.
Realizujemy trzy główne wartości przyjęte przez Grupę.

Profesjonalizm jest stałym elementem naszej kultury pracy. Każdego dnia poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności oraz angażujemy się we wzajemną wymianę doświadczeń.

Zespołowe działanie jest naszą siłą. Jesteśmy otwarci, żywo zainteresowani wykorzystywaniem różnych punktów widzenia naszych pracowników. Potrafimy czerpać korzyści z ich talentów i umiejętności oraz różnorodności międzynarodowej kultury naszej Grupy.

Innowacyjność wytycza kierunek naszego myślenia. Wykorzystujemy szanse stwarzane przez dynamiczne otoczenie rynkowe. Spełniamy zmieniające się wymagania Klientów oraz zapewniamy Im nowe produkty i usługi.

W trosce o jakość usług, a tym samym zadowolenie Klientów, staramy się aby nasi pracownicy byli zawsze i na każdym etapie świadczenia usługi kompetentni i służyli swą wiedzą i doświadczeniem w Państwa najlepiej pojętym interesie.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące naszej pracy lub są zainteresowani podjęciem pracy w naszej firmie, prosimy o przesłanie wiadomości na adres praca@sgef.pl


zamknij galerię
proszę czekać - ładuję obrazek
@
pierwsze zdjęcie następne zdjęcie ostatnie zdjęcie